Nasza tożsamość. Grupa Unibep to zespół firm z polskim kapitałem, pracujących w kraju i poza granicami Polski. Nasza historia sięga 1950 roku i od zawsze jest związana z Podlasiem. Z doświadczenia i pasji czerpiemy wszystko, co było i jest najlepsze. To nasza tradycja, z której jesteśmy dumni i na której budujemy przyszłość przedsiębiorstwa o zasięgu międzynarodowym.

Nasz sukces zawdzięczamy trzem wartościom, które były drogowskazami dla naszej kadry. Były to wiedza, pasja i zaufanie. Zgodnie z tymi wartościami chcemy w przyszłości realizować kolejne ambitne inwestycje.

Wiedza

  • Profesjonalizm. Mamy wiedzę i kompetencje, by budować coraz bardziej wymagające obiekty, by pracować coraz efektywniej we wszystkich obszarach naszej działalności. Wciąż się rozwijamy w wielu segmentach rynkowych, by być wiodącą firmą na rynku polskim i znaczącą na rynku europejskim.
  • Jakość. Jesteśmy grupą firm, w których liczy się wysoka jakość pracy, zapewniana w szczególności poprzez budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami.
  • Otwartość. W obecnym świecie zmiany są rzeczą naturalną i oczywistą. Zmiany traktujemy jako wyzwania, a nie jako zagrożenia. Chcemy się zmieniać na lepsze, bo tylko ciągłe doskonalenie się gwarantuje sukces i zadowolenie w pracy i w życiu osobistym. Jesteśmy otwarci na innowacje.

Pasja

  • Zaangażowanie. Pracujemy z pasją, która pozwala nam wciąż rozwijać się i osiągać kolejne ambitne cele. Przekraczamy kolejne granice, bo jesteśmy ambitni i twórczy.
  • Duma. Wiele już zrobiliśmy, jesteśmy dumni z tego, co zbudowaliśmy, ale wiemy, żeby osiągnąć sukces, potrzeba pokory, ale także odwagi oraz efektywnej pracy. Potrafimy dużo, pomimo tego każdego dnia podnosimy nasze kompetencje.
  • Odwaga i rozwaga. Pragniemy być coraz lepszą firmą, ale postępujemy rozważnie, eliminując zagrożenia.

Zaufanie

  • Zespołowość. Lubimy ze sobą być i pracować, mamy do siebie szacunek, który wyraża się w naszych codziennych działaniach. Szanujemy wszystkich, z którymi pracujemy, niezależnie od różnic kulturowych i religijnych, traktujemy wszystkich zgodnie z zasadą równości. Uważamy, że efektywne, rozumiejące się zespoły są kluczowe do osiągnięcia sukcesu.
  • Odpowiedzialność. Sumiennie i profesjonalnie podchodzimy do swoich zadań wobec klientów, współpracowników i pracowników. Poczynione zobowiązania są dla nas wiążące. Z entuzjazmem realizujemy wszystkie projekty. U nas obowiązują wysokie standardy etyczne.
  • Społeczeństwo. Traktujemy otoczenie z szacunkiem i godnością. Dostrzegamy potrzeby innych. Wspieramy kulturę, sport i osoby w potrzebie. Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych i społecznych. Kreujemy przyszłość poprzez aktywną działalność w wielu obszarach życia społecznego, nakierowaną głównie na wspieranie uzdolnionych przedsiębiorczych młodych ludzi.